Oblíbené sídlo Williama a Kate Aurora Villa
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Letní sídlo Williama a Kate: Tenhle luxus stojí 800 tisíc na týden!

Když si vévodkyně Kate (37) s princem Williamem (37) potřebují odpočinout, zaletí si i s dětmi do jejich letního sídla. Obří luxusní vila se nachází na karibském ostrově Mustique, kde měl nedávno oslavu třeba malý princ George (6). S penězi si pochopitelně hlavu nelámou. Týdenní pobyt tam totiž v přepočtu stojí téměř 800 tisíc korun. Pokud je máte, s klidem si vilu můžete pronajmout právě vy.

11 fotek
Vila, která ztělesňuje slovo luxus, byla postavena v roce 2016. Je majetkem developera Andrewa Dunna, kamaráda Williama. Možná právě proto se tam královská rodinka tak ráda vrací. Sídlo je k pronajmutí i jiným movitým klientům. Pokud ve vile chcete strávit týden, připravte si 27 tisíc liber, tedy téměř 800 tisíc korun.

Užívat si tam můžete v bazénu, spát na střídačku ve čtyřech ložnicích a pít v baru, který je také součástí toho všeho.
K dispozici je i dětský pokoj se dvěma palandami, kde jsou na zdi velryby či koš na prádlo ve tvaru slona. Ve dveřích vás bude čekat personál. Služebník, šéfkuchař, zahradník a hospodyně pracují 24/7 jen a jen pro vás.

Za dva týdny tam královská rodina údajně utratila milion a půl včetně peněz za služebnictvo. „Všechno je velmi diskrétní. Znají a důvěřují personálu, který tam pracuje a Kate to tam miluje,“ řekl dle deníku Mirror odborník na královskou rodinu.

Šéfkuchař tam vaří převážně z místních produktů. Naservíruje vám třeba hovězí svíčkovou s lanýžovou kaší a to nejlepší červené víno. Na ostrově je zhruba 100 vil, do kterých jezdí už řadu let příslušníci královské rodiny, anebo celebrity.

ZPĚT DO ŠKOLY: Nemáme na luxus, dcera trpí!
Nemocná dívka dokáže vyčarovat diamanty. Pověsily byste si do pokoje drahokam?

Autor: Han

Diskuze