Sophie Stevenson
Zdroj: facebook
To je hnus

Letěla za přítelem do Amsterdamu. Krátce po přistání jí poslal DRSNOU SMS!

Sophie Stevenson se na dovolené seznámila s Jessem. Po čase pak měla letět do jeho rodné země, ovšem tento výlet dopadl úplně jinak, než si představovala. Stala se obětí nechutného podvodu!

4 fotky
Britka Sophie Stevenson byla na dovolené v Barceloně. Tam poznala Jesse Matemana z Holandska. Dvojice si padla do oka, a tak si předali kontakt a po návratu domů si dlouho psali. Z pouhého psaní se najednou stal vztah a Jess Sophii napsal, aby za ním přiletěla do Holandska.

Dívka nadšeně souhlasila, a tak neváhala a za deset tisíc si koupila letenku do Amsterdamu. Když ale vystoupila z letadla, Jess na ni nikde nečekal. Přitom byli domluveni, že ji na letišti vyzvedne. Rozhodla se mu napsat, ale Jess nekomunikoval.

Až o šest hodin později přišla Sophii zpráva, ve které jí Jess stroze sdělil, že se stala obětí takzvaného piggingu. To znamená, že si muž (Jess) vyhlédne jako oběť dívku, kterou považuje za ošklivou (Sophie) a s kamarády se vsadí, že ji sbalí. Když se mu to podaří (Sophie přiletěla za ním do cizí země), sázku vyhrál... Není divu, že když Sophie zjistila, o co ve skutečnosti šlo, hodně to hnulo s jejím sebevědomím. Dnes už je ale šťastně zadaná a z hloupé sázky si nic nedělá.

Ghosting, benching nebo lemming? Co jsou novodobé trendy v randění?
Pět fází randění + Největší úskalí každé z nich


 

Autor: bin

Diskuze