Ježíšek Leošek

Leoš Mareš vymyslel pro svoji maminku dokonalý DÁREK! Když jí to oznámil, málem to s ní seklo

Moderátor Leoš Mareš (42) je známý pro svá velká gesta. Tentokrát si jedno takové připravil pro svoji maminku, která se sice překvapení bránila, seč ji síly stačily, ale bylo to marné... Bude obdarována!

7 fotek
Leoš Mareš patří v českém showbyznysu k bezesporu nejvlivnějším lidem. Na rozdíl od mnohých dalších kolegů ale umí své slávy i peněz často využívat pro dobrou věc a dělat radost svým blízkým, ale i těm, co to nejvíce potřebují. Tentokrát přišla řada na Leošovu maminku, která stále žije v jeho rodném Berouně.

Leošova maminka má jedenáct let staré auto, a tak se moderátor rozhodl, že jí k Vánocům koupí auto nové. Když se jí na něj začal vyptávat, hned jí bylo jasné, co má syn v úmyslu. „Na rovinu... Chceš mi koupit auto? Ne, tak ne!“ vyjádřila jasně svůj nesouhlas paní Marešová, která se mu snažila marně vysvětlit, že je se svým starým autem spokojená. „Jestli mi chceš udělat radost, zaplať mi operaci nožiček,“ navrhla moderátorovi přijatelnější alternativu za nové auto, jehož koupi považuje za vyhozené peníze.

Moderátor se ale nenechal odbýt, a tak mamince oznámil, že jí sice zaplatí operaci žil, ale auto stejně dostane. A ne ledajaké... Leoš mamince oznámil, že jí věnuje auto známé luxusní značky. Když to uslyšela, už téměř neměla slov. Paní Marešová je zkrátka skromná žena, která si na velký luxus nepotrpí, ale i tak lze věřit tomu, že si na nový vůz brzy zvykne.
 

Ve videu výše se můžete podívat, jak nedávno Leoš překvapil v našem pořadu Život ve hvězdách svoji velkou fanynku!

Tipy na dárky pro všechny blízké: Co potěší tátu, babičku i nej kámošku?
Co vykouzlit pro vašeho muže pod vánočním stromečkem?


Autor: bin

Diskuze