Leoš Mareš, Monika Marešová
Zdroj: Profimedia
Není Monika jako Monika

ROZVOD DESETILETÍ: Leoš Mareš je konečně svobodný! Bude svatba s druhou Monikou?

Dnes, krátce po poledni, začalo rozvodové řízení Leoše Mareše (41) a jeho manželky Moniky (43). Konalo se u obvodního soudu pro Prahu 5. Konečně je tak moderátor oficiálně volný a nic mu nebrání případně uzavřít sňatek s Monikou Koblížkovou (35).

6 fotek
Leoš Mareš se rozvádí! Tak s touto zprávou přišel dnes Blesk. Kolem polední hodiny proběhl soudní proces, který po sedmi letech odloučení ukončil manželství známého moderátora a jeho ženy Moniky.

Známý český moderátor a zpěvák Leoš Mareš se svou manželkou Monikou nežije už od roku 2010, kdy ji opustil kvůli modelce Haně Svobodové. Dávno předtím ale měl milenecký poměr s modelkou Gábinou Bártovou, která si později vzala zpěváka Václava Noida Bártu.

Pak měl také vztah s modelkou Petrou Faltýnovou, ale nyní žije přes dva roky s módní redaktorkou Monikou Koblížkovou, se kterou mu vztah evidentně funguje více než dobře, a proto se nabízí konečně aktuální otázka - Bude svatba? To je ve hvězdách... Lze si ale domýšlet, že by Monika, jako většina zamilovaných žen, úplně proti být nemusela!

ČTĚTE TAKÉ:

To přepískl! Tonda z Ulice prozradil děj hodně dopředu

Autor:

Diskuze