Mareš a Chomištek, co skrýval jejich společný let helikoptérou? - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Záhadný let

Leoš Mareš a Karolína Chomištek: Společně se proletěli helikoptérou!

Na letišti v Nymburce vezla helikoptéra utajený náklad v tajemné kostce. Nemohl u toho chybět jeden z nejlépe placených moderátorů Leoš Mareš.

5 fotek
„Kdysi jsem snil o tom , že bych se přemísťoval z akce na akci vrtulníkem. Dokonce jsem se pokoušel vrtulník pilotovat sám, je to ale strašně náročná záležitost a rychle jsem byl vyvedený z omylu. Nakonec jsem od toho upustil,“ říká Leoš Mareš. „Získaly si mě cesty vlakem nebo autem. Vrtulníkem se občas někam svezu, ale jo dopravní pracovní prostředek to pro mě není.“

Co je skryto v tajemné kostce přijela zjistit i jedna z nejkrásnějších Slovenek Karolína Chomištek. „Let vrtulníkem nebyl můj prvý, ale velmi jsem si ho užila. Byl to zážitek!“, svěřila se nádherná Karolína. Na Slovensku se věnuje mimo jiné soutěži krásy.

„Vítězky Miss Slovensko 2018 jsou již pomalu všechny na světových soutěžích, tak jsme napjati, jak uspějí. Mám teď velmi hektické pracovní období, ale to tak už v tomto čase bývá, známe to každý,“ směje se kráska. „Mám ho ale ráda, protože mi stále přináší do cesty nové lidi, příjemné situace a můžu upustit uzdu své kreativitě,“ pochvaluje si pracovní tempo sympatická Slovenka.

Společně s Leošem se zapojili do probíhající soutěže designového nábytku, kdy výherci musejí správně uhádnout, jaký kus nábytku se skrývá v tajemné kostce.

Autor: mk

Diskuze