Donald Smith - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Zaslouží smrt

Lékařka zveřejnila výsledky pitvy zavražděné dívky ( †8): Odhalila hrůzu, po které se sama zhroutila!

Lékařka Valerie Rao viděla jako patolog za svůj život leccos. Když se jí ale do rukou dostal případ zavražděné Cherish Perrywinkle, výsledky pitvy nenechaly chladnou ani ji.

3 fotky
Případ se odehrál v roce 2013. Když byla malá Cherish Perrywinkle zavražděna, lékařka Valerie Rao sama předem netušila, jak moc otřesné budou výsledky pitvy. Když pak o nich měla vypovídat u soudu, hystericky se rozplakala. „Nezemřela rychle...,“ pronesla s třesem v hlase. Co se tehdy stalo?

Obvinění z brutální vraždy a dalších hrůzných činů čelí muž jménem Donald Smith (61). Ten měl osmiletou Cherish a její matku vlákat do supermarketu s tím, že chudé rodině pomůže a koupí jim nějaké jídlo a oblečení. Po chvíli se po něm ale slehla zem a to i s malou holčičkou.

Muž dívku uvěznil a krutým způsobem ji týral. Pak došlo i na velmi surové znásilnění, při kterém dívence zničil pohlavní orgány. „Byly úplně pokroucené,“ řekla u soudu otřesená lékařka podle deníku Daily Mail. Poté dívka zemřela. Smrt ale nebyla náhlá, dívka podle výsledků pitvy umírala 3 až 5 minut. Lékařka se během výpovědi u soudu zhroutila, a proto se stání muselo přerušit. Muži teď hrozí až výjimečný trest.
 

Autor: bin

Diskuze