Sex
Zdroj: Profimedia
Jak jste na tom vy?

Už jste dlouho neměli sex? Pak se možná brzy potkáte s těmito hrozbami!

Každý ví, že sex je nedílnou součástí našich životů. Jak moc je ale důležitý, abychom mu přikládali dostatečný důraz? Lékaři upozorňují na několik aspektů, kde se nedostatek sexu může projevit i na našem zdravotním stavu.

Imunita
Někteří rodiče nechávají dětem volnější ruku. Hned se za dětmi nerozběhnou, pokud chtějí ochutnat například písek. Přesně jako v dětství funguje naše imunita i v dospělosti v oblasti sexu. Díky cizím bakteriím si vaše tělo dokáže vybudovat silnější imunitu.

Stres
Nervozita a stres může potkat každého, avšak ten, kdo je neustále bez sexu se s podrážděností setkává poněkud časteji. Naštěstí existují hormony, které přinášejí do těla a mysli pozitivní myšlenky. Otázkou zůstává, jak do těla endorfiny dostat. Můžete začít běhat a nebo zvolit nejjednodušší způsob, kterým je sex.

Rozum
Hlavou se vám honí myšlenky pouze na jedno. Při žádné příležitosti se nedokážete dostatečně soustředit na nic jiného, dokonce i v práci vás neopouští roztěkanost. Doma máte spoustu času, ale i přesto máte zásadní problém, nemáte nikoho vedle sebe, s kým byste sex mohli mít. Porozhlédněte se kolem sebe a věnujte pozornost někomu, kdo by vám s tímto problémem mohl pomoct.

Stud a nervozita
Teď na sex nemáte chuť nebo se jen ostýcháte s někým seznámit? Vy, kteří si myslí, že teď na to není příležitost a neustále na něco čekáte - jste na omylu a na nic nečekejte! Pokud ten problém máte dnes, zítra bude zase o něco těžší. Čím déle si odepíráte sex a partnera, tím hůře budete v budoucnu styky navazovat.

Tři páry byly měsíc bez sexu. Co to udělalo s jejich manželstvím?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč jsou mladí dobrovolně bez sexu?

Autor: ad

Diskuze