Jordyn Walker - 1
Zdroj: gofundme.com
Chudák holka

Lékaři si neví s její nemocí rady: Své sestry dívka (15) u oltáře nejspíš neuvidí!

Jordyn Walker byla úplně zdravá a šťastná dívka, která měla celý život před sebou. Po rodinné dovolené na moři se ale vše změnilo...

5 fotek
Jordyn odjela v létě předloňského roku na rodinnou plavbu. Když se vrátila, začala mít první příznaky nemoci. Ztratila čich a chuť. Lékařům se však podařilo dívku vyléčit. Více jak rok se nic nedělo, když najednou v prosinci loňského roku skončila Jordyn v nemocnici na JIP s velkými bolestmi břicha a krvavou stolicí.

Dívce také natekla a zfialověla tvář. Nedlouho na to cítila tlak v hlavě v oblasti očí. Nakonec bohužel i oslepla. Lékaři ale bohužel neví, jak Jordyn pomoct. Všechny testy vychází negativně, a tak nikdy netuší, jakou léčbu by vlastně teenagerka měla podstupovat.

Nešťastná matka se proto obrátila na server gofundme, kde vypráví Jordyn příběh s nadějí, že si toho třeba všimnou nějací lékaři, kteří přijdou s alternativní léčbou. „Nikdy se nebude moct naučit řídit. Neuvidí svatbu svých dvou starších sester... Ráda četla, skvěle psala a byla hlavní editorkou školního časopisu. Šiřte to dál... Nevěříme tomu, že její stav je natolik vzácný, že by ho věda 21. století nedokázala vyřešit,“ prosí o pomoc Jordyn maminka s nadějí na uzdravení své milované dcerky.
 

Autor: bin

Diskuze