Amber Thibault - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Je to bojovnice

Lékaři matce tvrdili, že dítě bude zdravé. Po porodu se jí ho báli ukázat! FOTO

Natěšení rodiče měli doma už jedno zdravé dítě. Lékaři navíc na základě pravidelných prohlídek tvrdili, že i holčička bude zdravá. Proto manžele ani ve snu nenapadlo, co bude následovat po porodu.

10 fotek
Amber Thibault a její manžel Ray byli rodiči malého chlapce, který byl od narození naprosto zdravý. Po čase Alber podruhé otěhotněla, a lékaři matku celou dobu utvrzovali v tom, že i druhé dítě bude v pořádku. Nenapadlo by je, jak moc se mýlí!

Když přišel porod, šla Amber na císařský řez. Místo toho, aby ale svou holčičku hned dostala do náruče, sestřičky ji dceru neukázaly a hned ji odnesly na jiné oddělení. Amber nechápala, co se děje, dokud nepřišel již informovaný Ray a opatrně ji vysvětlil situaci. Své manželce řekl, že má holčička neobvykle tvarovanou holčičku, vypouklé oči a problémy s dýcháním. Trpěla totiž takzvaným Pfeifferovým syndromem.

Brzy nato holčička absolvovala první operaci, při které ji lékaři upravili lebku tak, aby byla kulatější a dívka netrpěla bolestmi z tlaku. Kromě toho má za sebou už operaci jednoho oka a série dalších ji teprve čeká. Rodiče si ale stejně myslí, že jejich dcerka je to nejkrásnější stvoření na světě a doufají, že jí operace pomohou dostat se do normálního života.

Co udělá s tělem těhotenství? Maminka trojčat ukázala břicho měsíc po porodu
Snímek, který láme srdce. Miminko objímá své umírající dvojče


 

Autor: bin

Diskuze