Hanna Hollins - 1
Zdroj: facebook.com
Pořádný porost

Lékař na ultrazvuku viděl vzácný úkaz, a tak matku upozornil. Když se dcera narodila, šok byl mnohem větší! FOTO

10. 5. 2018

Mladá Britka čekala už druhé dítět, a tak nepředpokládala, že ji ještě něco překvapí. Jenže omyl je pravdou, a tak to, na co ji lékař předem upozornil, bylo ve skutečnosti mnohem bláznivější.

14 fotek
Hanna Hollins čekala už druhé miminko. Když šla na prohlídku k lékaři, nečekala, co na ultrazvuku uvidí. Doktor totiž uviděl, že v děloze u miminka přímo na jeho hlavička něco hodně přebývá. A to něco byly naštěstí jen vlasy. Hanna lékaři řekla, že se také narodila s neobvyklým množství vlasů, a tak to bude mít dcerka nejspíš po ní.

Když ale došlo na porod a pyšní rodiče svojí dceru prvně spatřili, nemohli tomu uvěřit. Tohle totiž rozhodně nepředpokládali! „Byla jsem v šoku, když se narodila, protože její vlasy byly velmi dlouhé. Od té doby také ještě hodně vyrostly!“ popsala Hanna podle deníku Daily Mail.

Hannu denně na ulici tak zastaví průměrně kolem dvaceti lidí, kteří jsou v šoku, kolik má holčička vlásků. Péče o ně rozhodně není jednoduchá a Hanně zabere každý den docela dost času. Stříhat je ale nechce. „Chci je nechat, jak jsou. Jen je vždy sepnu sponkami, aby jí nelezly do očí. To jí nevadí,“ prozradila, jak řeší nadměrně husté a dlouhé vlasy teprve několikaměsíční dcery.
 

Autor: bin

Diskuze