Jules Rose - 1
Zdroj: facebook.com
jak se to mohlo stát?

Lékař měl ženě odstranit nádor z mozku: Místo toho jí vyoperoval úplně něco jiného!

Jules Rose (50) byla připravena na náročnou operaci, při níž jí měli lékaři odstranit nádor z mozku. Když se po zákroku podívala svou zdravotní kartu, nevěřila vlastním očím. Lékař jí vyoperoval úplně něco jiného.

Jules Rose (50) z Velké Británie diagnostikovali nádor na mozku. Aby jí lékaři zachránili život, musela co nejdříve podstoupit operaci, při které jí měl být nádor vyňat. Operoval ji lékař Muftah Salem Eljamel (61), který zákrok prováděl, z důvodu předešlých stížností na svou osobu, pod dozorem supervizora.

Nikdo na něj ale nakonec nedohlížel a lékař ženě operoval úplně něco jiného, než měl. "Jsem ráda, že patřím k těm šťastnějším. Mohlo to pro mě dopadnout mnohem hůř," řekla Jules. Místo toho, aby lékař Muftah Salem Eljamel pacientce z hlavy odstranil tumor, vyoperoval ji dle britských médií slzný kanálek.

Britka se to dozvěděla poté, co si přečetla svou zdravotní kartu. Ukázalo se, že není zdaleka jedinou pacientkou, kterou zmíněný lékař poškodil. Má na krku nejméně sto stížností od pacientů, kteří kvůli jeho nedbalosti mají dlouhodobé zdravotní problémy. Jules uvedla, že má po zákroku problémy s okem.

Autor: mk

Diskuze