Lego pantofle - 3
Zdroj: Twitter
No konečně

DOKONALÝ NÁPAD: Lego vyvinulo anti-lego pantofle. Už to nikdy nebude bolet

Lego je fajn, pokud se večer po tmě nevydáte na záchod a nešlápnete přitom na hromadu malých umělohmotných cihliček. S inti-lego bačkorami už žádný problém!

Mnozí z nás vědí, jak bolestivé je, když šlápneme na kostičku lega. A to je přesně ten důvod, proč se značka Lego rozhodla před Vánoci vyjít na trh s perfektním dárkem pro rodiče. Tím dárkem jsou bačkory, s kterými už, při nepozorném šlápnutí na kostičku lega, nikdy neucítíte bolest.

Boty mají velké množství polstrování, takže se v nich můžete vydat klidně přes moře malých lego součástek a naprosto bez bolesti. Výhodou této domácí obuvi je také to, že není určena levá a pravá bota a vy už nebudete mít ve tmě problém se trefit do té správné. Vyráběné jsou ve slavných lego barvách – žluté a červené.

Špatnou zprávou ovšem je, že značka má těchto úžasných papučí pouze 1500 párů. Podle francouzského blogu Piwee budou pantofle pro lidi, kteří vyplnili seznam vánočních přání na webových stránkách Lego France. Ano, bohužel jsou tyto skvělé anti-lego pantofle určené pouze pro Francouze.

Autor: mak

Diskuze