Petr Novotný - 1
Zdroj: Profimedia
Držíme palce!

Legendární bavič Petr Novotný byl převezen do nemocnice! Jak je na tom?

Známý bavič musel být hospitalizován poté, co mu zemřel věrný kolega a kamarád. V nemocnici si nějakou dobu pobude. Co o jeho stavu prozradil neméně známý syn?

4 fotky
Oblíbeného baviče Petra Novotného (69) musela odvést záchranná služba rovnou do nemocnice! Jeho stav se rychle zhoršil, špatně mu začalo být teprve ve čtvrtek. „Bylo mu fakt hodně blbě, proležel máminu oslavu narozenin, usmál se za celý den jen jednou,“ prozradil jeho syn Pavel. Co si dál myslí o jeho diagnóze?

„Táta bude dobrej, teď teda moc není, navíc nasnáší nemocnice ještě víc než funusy, protože v nemocnicích na něj mluví lidi a je tam smutno, ale já mu tam zítra naženu se ségrou všech pár vnoučat a hned bude zase důvod žít,“ řekl. Petr potřebuje povzbuzení jako sůl. Špatně se mu udělalo poté, co zemřel houslista, moderátor, scenárista a zakladatel country skupiny Fešáci Jan Turek.

Bavič bojuje se zdravím už dlouho. Jsou to tři roky, co na ruzyňském letišti prodělal závažnou mozkovou příhodu. Jak se od té doby cítí? „Duševně to vypadá, že je všechno v pořádku. Vnímá, všemu rozumí, odpovídá. Fyzicky je to horší, ale také to jde dopředu. Už třeba hýbe končetinou, kterou nehýbal. Dělá pokroky,“ prozradil Pavel. Snad se mu brzy udělá lépe a bude zase samá srandička.

Autor: Beat

Diskuze