Kamarád taky rád?

Sagvan Tofi vyznal lásku Jiřině Bohdalové na premiéře vlastního muzikálu! Co známý bouřlivák řekl?

Sagvan Tofi (52) v přímém přenosu laškoval s herečkou Jiřinou Bohdalovou (85). Došlo i na vyznání lásky. Co přesně své kolegyni Sagvan řekl? Rozhodně se nestyděl!

Na premiéře dlouho očekávaného muzikálu Čas růží nemohl chybět ani samotný autor Sagvan Tofi. Našemu reportérovi Danielu Brabcovi se ho podařilo na chvíli odchytit a vyzpovídat. Na Sagvanovi ale bylo vidět, že si svůj večer náležitě užívá a jak můžete samy posoudit, bylo velmi těžké udržet jeho pozornost. „Já se těším strašně moc, je to pro mě vlastně takový zázrak,“ to bylo jediné, co roztěkaný Sagvan stačil říci. Pak se totiž objevila herečka Jiřina Bohdalová a rázem bylo po rozhovoru.

Na první pohled je totiž jasné, že Sagvan chová k Jiřině velké sympatie a jakmile se jeho dobrá přítelkyně objevila poblíž, povídání s novináři šlo okamžitě stranou. Daniel Brabec je ale zkušený reportér, a tak této situace chytře využil. „Chápete to, jak je to fantastické, že někdo takový přijde na váš muzikál? Úplně jsem se rozechvěl, já ji zbožnuji. Já ji úplně miluji,“ nechal se slyšet Sagvan, na kterém bylo vidět, že mluví pravdu a z přítomnosti slavné herečky je naprosto nadšený.

Ani Jiřina Bohdalová se neostýchala dát najevo svou náklonnost k Sagvanovi. „Viděl jste můj obličej? Těším a přeji, aby to dobře dopadlo,“ prozradila herečka, která se po celou dobu rozhovoru se Sagvanem objímala a vtipkovala. Sagvana Tofiho musela taková podpora od blízké přítelkyně velmi potěšit a dodat mu potřebné povzbuzení.

Autor: mic

Diskuze