Psi - 5
Zdroj: facebook.com
Dojemný příběh

Láska zamilovaných pejsků měla skončit smrtí! To, co následovalo, vás dostane

Dva krásní pejsi měli už podepsaný ortel, a tak jim nezbývalo nic jiného, než doufat, že je někdo zachrání. Najednou se stalo něco, co dojme i toho největšího tvrďáka na světě!

Pejsci v útulku to nemají snadné, někdy nezbývá nic jiného, než čtyřnohé kamarády utratit. Ochranářům zvířat to nedalo a fotografii dvou objímajících se pejsků vložili na sociální síť s tím, že budou doufat, že se nějaký pániček najde a hafíky zachrání.

„Já jsem Kala. Tohle je Keira. Jsme strašně vyděšené. Lidi, kteří tu dělají, vidí, jaký máme strach, ale zrovna si řekli, že dnes je náš poslední den. Jestli nás někdo nezachrání, tak mi ji vezmou. Uvidím, jak jde dolů chodbou. Nepřijde zpátky a já budu brečet,“ takový vzkaz napsali ochranáři zvířat na sociální síť.

V zápětí se tato zpráva začala šířit obrovskou rychlostí, do útulku přicházely nabídky k adopci a bylo po problému. Po dvou a půl hodinách už si dvě krásné fenečky vyzvedl nový majitel. Aspoň pro tentokrát vše dopadlo tak, jak mělo a pejskům se našel nový domov. Bohužel takový šťastný konec se nestává tak často.

Autor:

Diskuze