Jasmina Alagič a Rytmus - 1
Zdroj: Instagram
Budou, nebo nebudou?

Láska Jasminy Alagič a Rytmuse: Unáhlené rozhodnutí?

Jsou to teprve čtyři dny, co Rytmus (41) oficiálně přiznal vztah s krásnou moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič (28). Sotva ale svoji lásku veřejně oznámili, už je řeč o dětech! Kdo chce údajně založit rodinu co nejdříve?

7 fotek
Minulý pátek se na Instagramu Rytmuse objevilo video, ve kterém líbá krásnou Jasminu Alagič. Kdyby náhodou někdo pochyboval o důvěryhodnosti záběrů, sám rapper pod video napsal, že Jasminu miluje. A tak o jejich lásce už není žádný pochyb.

U Rytmuse to evidentně jde jak na běžícím pásu. Sotva oznámil rozchod se zpěvačkou Darou Rolins (45), už se po jeho boku objevuje nová žena. A jak jistě všichni dobře pamatují, právě s Darou chtěl Rytmus založit rodinu. Bohužel k tomu však za celých sedm let nedošlo, a tak to dost možná „schytá“ právě Jasmina.

„Patrik je rodinně založený. Netajil se tím, že by chtěl dítě. Sice je s Jasminou krátce, ale určitě brzy dojde na toto téma a budou to řešit,“ prozradil deníku Nový Čas blízký člověk zamilovaného páru. Jasmina s Rytmusem se sice k danému tématu doteď nevyjádřili, ale rozhodně by úvahy o dítěti nebyly úplně mimo. Sice se říká, že mužům biologické hodiny netikají, ale na druhou stranu si nejspíš i samotný rapper uvědomuje, že je nejvyšší čas stát se otcem.
 

Autor: bin

Diskuze