Daniel Landa
Řekl vše

Landa kápnul božskou! Žito byl jen krycí název tajného projektu

Daniel Landa šel s pravdou ven a prozradil, proč se choval jako blázen. Žito byl prý jen krycí název tajné akce. Víme jaké!

5 fotek
Zpěvák Daniel Landa konečně odtajnil, proč se posledních několik let choval jako blázen. Nejvíce šokoval tím, když v roce 2012 na pódium Českého slavíka vystoupil s kohoutem v ruce a se slovy, že odteď se jmenuje Žito.

Všichni jenom nevěřícně koukali. Nyní vše uvedl na pravou míru. Žito byl jen krycí název akce. Landa totiž úzce spolupracuje s afghánskou komunitou bojující proti islámskému teroru. Prozradil, že se například podílel na zachránění českých dívek ze spárů teroristů.

Svým "pomatením" chtěl od těchto skutečností odlákat pozornost. Zúčastnil se dokonce vojenského výcviku a do Afghánistánu jako takového několikrát zavítal. Zde ho právě oslovila ona afghánská komunita a vyzvala ho ke spolupráci v boji proti terorismu.

Landovi se podařilo skrýt za bláznivého Žita tento pečlivě utajovaný projekt. Výkon je to tedy vskutku mistrovský a myšlenka ušlechtilá. Zpěvák pobýval i ve velice nebezpečných a místech, které se nacházely mimo vojenské základny v Afghánistánu.

Autor: gab

Diskuze