Miley Cyrus se svým mazlíčkem
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Lakovala mu pazoury a spala s ním: Miley Cyrusové zemřelo prasátko

Kontroverzní zpěvačka Miley Cyrusová (26) zažívá nejhorší chvíle svého života. Umřel jí totiž domácí mazlíček. Kdo by čekal psa nebo kočku, ten by se mýlil. Doma totiž vychovávala velké růžové prase, které nyní odešlo do zvířecího nebe.

5 fotek
Své prasátko měla Miley Cyrusová ve výběhu, kam ho chodila krmit. Jakožto provokatérka se tam nejednou zvěčnila v bikinách. Na Instagramu zveřejňovala zpěvačka snímky pravidelně, a to už od dob, co bylo prase ještě opravdu malé. Coby mládě bylo zabalené v dece a hlavičku si opíralo o zpěvaččino rameno.

Teď je všemu konec, jelikož nevšední mazlíček je po smrti. Důvod je prozatím neznámý. Zpěvačka na něj vzpomíná s láskou. „Je to velmi smutné. Můj drahý kamarád odešel do nebe. Budeš mi vždycky chybět,“ napsala umělkyně na svůj Instagram. Z drobného mláďátka se postupem času stalo obří zvíře, ale to zpěvačce nezabránilo ho tahat, kam se jí zachtělo.

O Miley je známé, že je pořádně trhlá a neobvyklému mazlíčkovi dokonce lakovala nehty nebo spíše pazoury na červeno. Nijak se netajila tím, že s ním spí v posteli. Pravděpodobně to bylo v době, kdy se rozešla se svým současným manželem Liamem Hemsworthem a cítila se sama.

Na prasátko jménem Bubba Sue si zvykli i fanoušci. Jeden z nich dokonce vyřezal podobiznu Miley a mazlíčka do melounu. „Děkuji za hezké chvíle i smích, co jsem s tebou zažila,“ dodala Miley na sociální síti.

Autor: Han

Diskuze