Ples v Opeře
Zdroj: TV Nova / RT
Luxus a hvězdy

Lákavý Ples v Opeře. Největší událost plesové sezony v přímém přenosu!

V sobotu se ve Státní opeře koná jedna z nejdůležitějších událostí roku - Ples v Opeře. A i vy jste možnost nasát atmosféru tohoto výjimečného plesu i z pohodlí vašeho domova. Přímo tady u nás!

Ples v Opeře je tradičně přehlídkou celebrit. Kdo dorazí letos? Sál Státní opery se 6. února roztančí naposledy před plánovanou rekonstrukcí. Pořadatelé tradičního Plesu v Opeře vsadili na královské téma Velké Británie, které zrcadlí nejen dramaturgie a luxusní menu, ale také výběr zahraničního hosta. Večerem bude provázet Marek Eben.

Svou návštěvou poctí Ples v Opeře Sir Terry Farell, světoznámý architekt, urbanista a především vizionář. Ten je autorem mnoha staveb, které jsou pro Londýn naprosto určující – ať už se jedná o nádraží Charing Cross, nebo čtvrť Canary Wharf.

Dalším zahraničním hostem, který přijal pozvání na nejvýznamnější událost české plesové sezóny, je anglický herec Tom Riley, držitel ceny BAFTA za roli v britském seriálu stanice BBC Da Vinciho démoni. Pozvání přijala také přítelkyně Toma Rileyho, americká herečka Lizzy Caplan.

Z českých hostů zazáří Iva Kubelková, Simona Krainová, Pavlína Němcová, Leoš Mareš, manželé Hejdovi, manželé Hejlíkovi, Jitka Schneiderová, Petra Svoboda, Iva Pazderková, Aneta Vignerová, Liběna Rochová nebo Jaroslav Kulhavý.

Pro Ples v Opeře je typická také špičková gastronomie. Na menu se tak objeví například skvělý Beef Wellington a nebude chybět ani Fish & Chips. Všechny tyto klasické anglické pokrmy ovšem šéfkuchař Marek Šáda připravil v moderních a neotřelých prezentacích.

Celou akci můžete sledovat v živém přenosu. Přímý přenos začíná v sobotu 6. února ve 20:30 ZDE.

Autor: lep

Diskuze