Lady Gaga - 1
Zdroj: Profimedia
Ta se toho nebojí!

MASOCHISTKA: Lady Gaga šokovala na letošních cenách Grammy! Tohle je už i na ní trochu moc

To by nebyla zpěvačka Lady Gaga (30), kdyby si nechala ujít nějakou ostře sledovanou příležitost, při které by mohla veřejnost šokovat svým zjevem. Z latexového oblečku, který oblékla na Grammy 2017 se vám orosí čelo.

6 fotek
U této zpěvačky si nemůžete být nikdy ničím jistí. A už vůbec ne v tom, co se zrovna rozhodne si na sebe obléknout. Zvlášť když se jedná o nějakou ostře sledovanou událost a ona se může na veřejnosti předvést v celé své kráse. Na letošní Grammy si oblékla obleček, za který by se nemusela stydět ani kdejaká herečka z filmu pro dospělé.

Latexový obleček totiž více odhaloval, než naopak a to hlavně na horní části těla. Zpěvačce totiž byla vidět skoro celá prsa, a tak se mohl každý z přítomných pokochat pohledem na její vyvinutý dekolt. Fotografové samozřejmě neváhali ani vteřinu a okamžitě si pořídili snímky, ze kterých se nejspíš pěkně zapotíte.

Zpěvaččin kontroverzní model na sebe možná strhl veškerou pozornost, nicméně dění na předáváních hudebních cen ovládla na plné čáře zpěvačka Adele (28), která v kategorii nejlepší album roku porazila Beyoncé (35). Ta se následně rozplakala, když jí Adele veřejně vyjádřila svou úctu a věnovala jí půlku trofeje, kterou před zraky všech rozlomila.

Autor: mic

Diskuze