Lady Gaga - 1
Zdroj: Instagram
To je ale změna!

Lady Gaga se změnila k nepoznání: Konečně vypadá jako normální holka! FOTO

Aktualizováno 14.6. 2018 11:02

Konec rebelského období? Zpěvačku Lagy Gaga zná každý jako kontroverzní popovou divu, která se nebála vystupovat téměř nahá s extravagantních outfitech a s všelijakými účesy na hlavě. Image změnila i teď! Žádnou extravaganci a podivnosti ale nečekejte!

8 fotek
Zpěvačka Lady Gaga je považována za módní ikonu a výstředními outfity vždy vyrazila dech téměř každému. Kostým z masa, latexové šaty, obří šílené klobouky a podpatky až do nebes... takhle ji zná celý svět. Co k ní neodmyslitelně patřilo, byly také blond vlasy.

Zpěvačka vždy věděla, jak nezapadnout v davu a upoutat na sebe co největší pozornost. Nedávno se ale vydala na hereckou dráhu a pódia vyměnila za film. Novinka s názvem "A Star Is Born" je o mladé začínající country zpěvačce, které na její cestě pomáhá známý umělec. Film je režisérským debutem herce Bradleyho Coopera.

Gaga ztvární plachou zpěvačku Ally, která se bojí ukázat světu svou pravou tvář. Kvůli filmu musela Gaga podstoupit určitou transformaci, díky níž vyplula na povrch její skutečná krása. Celý svět je nyní ohromen, jak to zpěvačce sluší! Je zní krásná brunetka. fanoušci jsou u vytržení a Gaga sklízí samé pozitivní ohlasy.

Autor: mk

Diskuze