Lady Gaga
Zdroj: YouTube.com
Silné poselství

V SLZÁCH: Lady Gaga rozplakala na Oscarech svět! Nečekaným vystoupením dostane i vás

Lady Gaga na nedělním udílení Oscarů zazářila. Podmanila si obecenstvo, které po skončení vystoupení muselo hledat kapesníčky.

Zpěvačka má za sebou skvělou sezónu. Nejvíce zazářila právě včera, kdy při udílení cen filmové akademie zahrála skladbu Til It Happens to You z dokumentu The Hunting Ground. Nejdříve si slovo vzal viceprezident Joe Bidena, který k posluchačům promluvil s prosbou, aby se začalo více hovořit o sexuálním napadení. Lady Gaga následně přišla na pódium a předvedla oslnivý výkon při zpěvu balady, kterou napsala Diane Warren.

Zpěvačka se těžké role zmocnila dokonale. V bílém kompletu usedla za klavír a sálem se začaly linout tóny hudby, která měla jasné poselství. Zpráva ukrytá v písni chytla za srdce diváky v Dolby Theatre i u televizních obrazovek. Když se představení blížilo ke konci, na jevišti se objevili přeživší sexuálního napadení s frázemi "není to vaše vina", "přežila jsem", "stalo se to mně", které měli napsané na svých rukou. Publikum začalo bezprostředně tleskat. Hvězdy jako Kate Winslet a Rachel McAdams byly očividně dojaté.

"Velké dík patří všem, kteří podporují tuto píseň. Není to důležité jen pro mě, ale především pro celou mou rodinu. Když byla sestra mého otce na vysoké škole, tak byla sexuálně napadena. Nekonečně se tím trápila, až z toho dostala lupus, a následně zemřela. Mému otci bylo šestnáct, a právě smrt jeho sestry ho ovlivnila na celý život. Takže tato píseň znamená hodně jak pro mě, tak pro mé rodiče," svěřila se Gaga.

Autor: DyA Prásk.tv

Diskuze