To budete koukat

Láďa Ondřej z Ordinace: Je volný a my víme, na co ho můžete sbalit!

Často nám na Facebooku píšete, že byste se rádi dozvěděli něco o mladém herci Ladislavu Ondřejovi, který v Ordinaci v růžové zahradě 2 hraje syna Čestmíra Mázla Jakuba. Tady ho máte!

3 fotky

Láďa Ondřej začal s herectvím hodně brzy, vlastně neměl ani na vybranou. "Ve dvou letech mě rodiče přihlásili do castingový agentury a v pěti letech jsem natočil svoji první reklamu a pak dál a do svých deseti let jsem natočil 42 reklam, pak jsem natačel seriály a filmy a takhle jsem se dostal k herectví," řekl Prásku! herec.

Se seriálem Ordinace v růžové zahradě prakticky vyrůstal. S natáčením začal ve čtrnácti a točí doteď. "Ono je to v podstatě jedna taková rodina, začali jsme před osmi lety s jedním štábem s jedním režisérem," svěřil se Láďa.

Seriálového tátu Petra Rychlého tak bere skoro jako skutečného. "Stal se mým hereckým vzorem, já ho hrozně uznávám jako činoherního herce, oni ho lidi znaj spíš jako komika, jsem rád, že můžu po jeho boku takhle hrát," řekl dále Ondřej.

Stejně jako v seriálu i v reálném životě má Láďa tak trochu trable se školou. Ve 22 se teprve chystá na zkoušku z dospělosti. "Se školou to stíhám celkem obtížně, měl bych letos maturovat, ale mám nějaké nekvalifikace, takže to musím dát ještě do pořádk," přiznal se herec.

Kromě adrenalinu ve škole u zkoušek si Láda rád užije i toho během sportu. "Já jsem dělal asi šest let závodně judo, protože můj tatá je trenér a rozhodčí," prásknul na sebe Ladislav, jemuž roli frajírka, kterého hraje v Ordinaci, jen tak někdo neodpáře. U holek s tím slaví úspěch. "Myslím, že je to výhoda, a docela toho zneužívám," smál se herec.

Zatím ale žádnou slečnu nechytil nastálo. "Já myslím, že by vedle mě strádala, tak nějak si užívám ten život nezávazně," svěřil se Ondřej.

A na co by ho holky mohly sbalit? "Na co sbalit? To je těžké, musely by dobře vařit, i když to není na mně vidět, musely by být sympatické... Nevěřím na lásku na první pohled..." uzavřel Láďa.

  

ČTĚTE TAKÉ:

Velký návrat Ordinace v růžové zahradě 2! Nové postavy i tragická smrt
SMRT V ORDINACI: Víme, kdo zemře při tragické nehodě v Kamenici!

EXKLUZIVNĚ: Herec Stránský musel opustit Ordinaci. Kam ho poslala TV Nova? VIDEO

Autor: mivr

Diskuze