Neuvěřitelná proměna

Kylie Jenner je dnes hvězdou Instagramu. Před pár lety byste ji ale vůbec nepoznali! FOTO

Nejmladší z klanu Kardashianek Kylie Jenner (21) dosáhla ve svém věku neskutečného úspěchu. A je jasné, že z velké části za to vděčí a neuvěřitelné proměně vzhledu.

15 fotek
Kylie Jenner je dnes nejsledovanější celebritou na Instagramu. Se svými 121 miliony sledujícími se není čemu divit. Kromě Instagramu ale vděčí tahle dívka za svou slávu a peníze i vlastní kosmetické značce.

Kylie Cosmetics se v Americe stala velmi populární. Miliony žen a dívek touží totiž vypadat jako Kylie a nosit to, co Kylie! Když se ale podíváme trochu do minulosti, zjistíme, že ještě poměrně nedávno vypadala jako obyčejná dospívající dívka, kterou trápí různé komplexy týkající se vzhledu.

Pro Kylie byly jejím největším komplexem úzké rty. Ty pomocí estetické medicíny pořádně vytunila a díky nim prodává své lesky a rtěnky jako na běžícím páse. Při pohledu na to, jak vypadala dřív, se však nechce věřit vlastním očím! Poznali byste v dívce s úzkými rty, obočím a širokým nosem královnu Instagramu, která je podle časopisu Forbes pátou nejbohatší Američankou, a zároveň nejmladší miliardářkou v historii?
 

Autor: bin

Diskuze