Beau Marr - 1
Zdroj: Profimedia
Doslova smrtící

Kvůli nesnesitelnému zápachu v bytě odjela pryč. Když se vrátila domů, čekala na ni noční můra!

Beau Marr je matka samoživitelka, která žije v jednopokojovém bytě. Najednou se ale jejím domovem nesl hrozný zápach a ona nevěděla, co s tím. Když odjížděla pryč, netušila, co po návratu uvidí.

6 fotek
Beau Marr žije v malé garsonce, protože vychovává sama malé dítě a její rozpočet není nijak velký na to, aby si dovolila něco lepšího. Z ničehonic se ale jejím bytem i chodbou nesl šílený zápach a ona ani ostatní sousedé nemohli přijít na to, co se děje.

Po pár dnech už to nevydržela, sbalila sebe i dítě a odjela na několik dní za rodinou a přáteli. Když se vrátila, doufala, že už bude problém vyřešen. To se ale šeredně zmýlila! Všude po bytě totiž lítaly mouchy a lezly červy. A byly úplně všude! V jídle, na oblečení... Pro LadBible uvedla, že musela spoustu věcí vyhodit a jejich náhrada ji stála téměř 12 tisíc korun, což je pro samoživitelku opravdu velká peněžní suma.

Beau ale chtěla hlavně přijít na to, kde se vzal nechutný zápach a teď už i mouchy a červi. Její sousedka naštěstí našla původ celého odporného problému. Na chodbě u poštovních schránek zahlédla v rohu ležet bezvládné tělo muže, které tam muselo být pěkně dlouho, protože už bylo v rozkladu. A přesně odtud šel všechen zápach a hmyz. Beau pak dalších 17 dní nemohla do svého bytu, musela se zbavit všeho, kde lezli červi a nechat svůj byt vyčistit a vyvětrat.

Autor: bin

Diskuze