Jakub Reithmaier - soutěžící - 2
Milostné avantýry a nevěra

Kubí z Farmy: Popsal Prásku pikantní nevěru! Podívejte se na video!

Aktualizováno 13.5. 2013 10:52

Když si Kubí alias Jakub Reithmaier našel ve štábu Farmy asistenta režie Borise, vše vypadalo dokonale. Idyle je ale konec. Pomyslnou poslední kapkou byl společný víkend v Londýně, kde Kubí přišel Borisovi na nevěru.

Kubí patří k lidem, které si z televizní obrazovky zapamatujete. Ani ne tak díky jeho působení v novácké Farmě, jako kvůli jeho milostným avantýrám. Tou poslední a stále bolavou je výlet do Londýna, kde Kubí zjistil, že ho Boris podvedl s nahodilou známostí na jednu noc. 

Exmilenec tvrdí: Kubí se pokusil o sebevraždu!

"Letěl jsem tam kvůli němu, protože to bylo jeho přání. Boris letěl o pár dní dřív. Měl mě vyzvednout na letišti, ale vůbec se neukázal a to věděl, že já nemluvím dobře anglicky a bude pro mě problém se přeptat a někam dojet,“ vzpomíná a kroutí nechápavě hlavou Kubí. Co přesně se stalo a s kým Kubího Boris podvedl? Podívejte se na naši videoreportáž!

Přitom ještě v létě Kubí a Boris vrkali jako pověstné hrdličky a užívali si jeden druhého. Společně vyrazili na dovolenou do Chorvatska, ze které si přivezli, kromě fotek a opálení, společné zážitky plné lásky, o které se podělili i s čtenáři Prásku.

Kubí se teď každopádně podle vlastních slov snaží na Borise zapomenout a soustředit se na svou kariéru spíš než na vztahy.

"Studuji poslední ročník vyšší odborné školy. Chci najít dobrou práci a vydělávat pořádné peníze, abych se o sebe mohl postarat a zaopatřit se,“ přemítá mladíček, který by se rád vymanil z pověsti zhýčkaného gaye, který se nechává vydržovat svými partnery.  

Autor: kisa

Diskuze