Porotci Voice
Zdroj: TV Nova
Kdo je váš oblíbenec?

Který z koučů The Voice Česko Slovensko je váš nejoblíbenější? HLASUJTE

Na obrazovkách TV Nova můžete každou neděli v roli koučů The Voice vídat čtyři známé tváře ze světa šoubyznysu. Který z nich je váš nejoblíbenější?

Jana Kirschner
Jedinou ženou v roli porotkyně a koučky je slovenská zpěvačka Jana Kirschner. Zpěvačka se stala součástí talentové soutěže vůbec poprvé ve své kariéře. Roli porotkyně si velice užívá a v boji o ty nejlepší talenty je pořádně soutěživá.

Pepa Vojtek
Zpěvák Josef Vojtek je jediný z koučů, který nesedí v porotcovském křesle The Voice poprvé. Stejně jako ostatní bude mít za úkol výběr nejlepších zpěváků do svého týmu a s jedním z nich dosáhnout vítězství.

Kali
Dalším porotcem The Voice Česko Slovensko je i rapper Kali, který se ze začátku bál, že k němu do týmu nikdo nepůjde. Nakonec na svou stranu ale získal mnoho nadějných zpěváků, s kterými je připraven bojovat o vítězství.

Vojtěch Dyk
Účinkování v talentových soutěžích dlouhodobě odmítal, tento rok se poprvé představil jako porotce a kouč v soutěži The Voice Česko Slovensko. V soutěži vidí smysl především proto, že pomůže nakopnout kariéru lidem, kteří už zpívat umí.

Anketa

Který kouč z The Voice Česko Slovensko je váš nejoblíbenější?

Hlasovalo 17949 lidí.

 

Autor: mk

Diskuze