Čím větší, tím lepší

Které hvězdy mají umělého kačera? O některých jste to možná nevěděli!

Rty jako nástroj k vášni a erotice plné sex-apealu, nebo odstrašující případ připomínající kačeří pysk? Tohle všechno je možné vidět mezi hollywoodskými hvězdami, které holdují nejrůznějším úpravám!

Krásné sexy plné rty. Takovou nejmenovanou královnou plných rtů není nikdo jiný než Angelina Jolie. A ikdyž si tato kráska k těmto rtům hodně plastikami dopomohla, bez nich by nejspíš samotného Brada Pitta nesbalila. Nebo ano?

To by nebyla Megan Fox, aby nepodtrhla svoje původně přirozené sexy rty jěště "tuningem".  Ani tato kráska se mimo jiné neubránila kouzlu injekcí! Rihanna má podle tisku předělaná prsa i nos, ale vypadá to, že její rty jsou stále přirozené..maximálně lehká úprava kůže kolem. ...musíme uznat, že tato kráska z barbadosu má opravdu nebezpečně svůdné rty.

Další exotická kráska s plnými rty zatím výplně popírá, a na sít dává klidně i neodlíčenou tvář... tak hlavně, aby jí to vydrželo - bez úprav... A jaké další krásky podlehly se svými rty kouzlu plastických dovedností? Podívejte se v následujícím videu!

Autor: bin

Diskuze