Nejvíce vydělávající herečky - 1
Zdroj: Profimedia
Holky jsou za vodou

Která herečka vydělala za poslední rok největší balík? Z těchto částek se vám protočí panenky!

Není sporu o tom, že hereckých výdělkům naprosto bezkonkurenčně kraluje americký Hollywood. Tam si místní herečky přijdou na sumu, o které se většině smrtelníků může jen zdát!

5 fotek
Pouhý jeden rok stačil k tomu, aby časopis Forbes sepsal, které herečky vydělaly nejvíce peněz za uplynulých 12 měsíců. Není proto divu, že na vrcholu žebříčku se umístily herečky známé z hollywoodských pláten, kde se honoráře pohybují i v desítkách miliard dolarů.

Za uplynulý rok tak tomuto pohádkovému žebříčku vede krásná diva Scarlett Johansson (33), která stihla za poslední rok vydělat tolik, co by průměrný Čech vydělal asi za 2 500 let! To jako vážně. Zvláště díky novému dílu ze sci-fi série Avengers, kde Scarlett ztvárnila takzvanou Černou vdovu, si herečka přišla na naprosto odzbrojujících 40,5 milionu dolarů!

Na druhém místě se umístila Angelina Jolie (43) s částkou 28 milionů dolarů a na třetí příčce není nikdo jiný než krásná Rachel z Přátel Jennifer Aniston (49). TOP pětku pak doplňuje Jennifer Lawrence (28) a Reese Witherspoon (42), které jsou oproti medailovým pozicích už trochu pozadu. I tak ale si tyhle krásky dokážou za jeden rok vydělat na několik životů dopředu.

Autor: bin

Diskuze