Krvavý měsíc - Michaela Mindžáková
Zdroj: Michaela Mindžáková
Už v červenci

Krvavý Měsíc se neúprosně blíží! Má s ním přijít hrozivá katastrofa

Už brzy se na obloze objeví krvavý Měsíc. Až ho spatříte, měli byste být na pozoru. V tu chvíli je to totiž podle dvou ministrantů velký problém, který vyústí v obrovskou katastrofu.

Už v červenci čeká pozemšťany velmi zvláštní úkaz, který se opakovaně zjeví na obloze. Krvavý Měsíc je jednou ze vzácností, která děsí lidi po celém světě. Navíc teď dva křesťanští ministranti přišli s hrozivou teorií. přijde konec světě!

Alespoň to tvrdí oni. John Hagee a Mark Blitz tvrdí, že je v současné době takzvaná Tetráda krvavých úplňků (čtyři absolutní zatmění Měsíce po sobě, což mají sice pravdu, ale tím to nekončí! Podle nich tahle neobvyklá frekvence značí to, že přijde konec světa!

Jak se ale dalo předpokládat, mnoho lidí i vědců jsou k jejich tvrzení skeptičtí. A to i z toho důvodu, že to samé se stalo už v roce 2015. Není tak nutné asi někomu vysvětlovat, že když se nic nestalo předtím, málokdo věří tomu, že by krvavý Měsíc měl vliv na existenci Země dnes. Ale samozřejmě, jak se říká, člověk nikdy neví...
 

Autor: bin

Diskuze