Rozkrok
Zdroj: Getty Images
Co ho k tomu vedlo?

Krvácející muž kráčel městem: Obsah jeho igelitky šokoval kolemjdoucí i přivolanou záchranku!

Co byste řekli na to, kdyby proti vám na ulici kráčel muž s krvácejícím klínem? Zřejmě byste byli zaskočeni, jako lidé ve španělském městě Zaragoza. Londýňan upoutal pozornost hned několika lidí. Zarážející bylo, co měl v sáčku, který držel v ruce.

Chlapík měl u sebe igelitku a v ní svůj vlastní penis. Záchranáři ho ihned převezli do nemocnice. Na operačním sále mu okamžitě penis přišili, ale jeho funkci do budoucna nedokáží zaručit. Co muže vedlo k takovému drastickému činu?

Díky sociálním sítím se brzy podařilo zjistit, že jde o 33letého muže z Londýna. Neznámý muž z internetu, který se ozval na popud debat ze sociálních sítí, přiznal, že se mu před pár týdny ozval neznámý muž a měl nevšední přání. Chtěl, aby ho natáčel při tom, jak si bude odřezávat svůj vlastní penis. Na vyžádání muž obdržel fotografii zraněného a potvrdil jeho identitu.

Co člověka dožene k takovému šílenému kroku? V jakém psychickém a fyzickém stavu se muž nacházel? Policisté společně s lékaři dosud zjišťují, zda se u muže jedná o vážnou duševní chorobu, nebo zda užívá nějaké psychotropní látky. Jestli se muži podařilo na seznamce najít někoho, kdo ho natočil, rovněž není jasné.

Slavné penisy historie! Mužství s velkým M
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Divné věci, které holky dělají s penisem

Autor: ad

Diskuze