Sophie Gray - 1
Zdroj: Instagram
S pravdou ven!

Kruté prostředí sociálních sítí: Modelka ztratila 70 tisíc followerů kvůli své upřímnosti! FOTO

Fitness hvězda a blogerka Sophie Gray ztratila přes 70 tisíc followerů! Přestala zveřejňovat své fotky v bikinách a rozhodla se jít s pravdou ven...

13 fotek
Sophie měla na svém instagramovém profilu 430 tisíc followerů, kteří mohli obdivovat její tvrdě vydřenou postavu. Společně s fotkami se mohli fanoušci inspirovat i motivačními komentáři, kterými se modelka snažila ukázat, jak důležité je starat se o své tělo a cítit se dobře.

„Není nic lepšího, než být fit,“ uváděla modelka. Celý její život se točil kolem zdravé stravy a sportu. Teď se ale rozhodla upřímně napsat, co si myslí, a uvedla svůj poněkud jiný, reálný názor. „Už mě nebaví pořád slyšet, jak musíme být někým jiným, abychom se cítili dobře. Six pack nikdy nikoho neudělal šťastným. Pizza a sušenky jsou nejlepší.“ To vše si uvědomila po řadě let strávených ve fitness průmyslu a rozhodla se své pocity zveřejnit.

Ovšem tento čin se neobešel bez následků. Reakce fanoušků nebyla vždy shovívavá a Sophie jich spoustu ztratila. Nyní je počet „rozumnějších“ followerů opět na vzestupu, hodně lidí ji považuje za statečnou a upřímnost oceňuje. Ani tento přístup se však modelce nelíbí. Dle jejích slov nechce být označována za statečnou jen z důvodu, že je sama sebou a chce ukázat prostřednictvím sociálních sítí svůj pravý pohled na svět a život. Stále uznává, že je důležité starat se o sebe a neničit se, ale všeho s mírou. Nejdůležitější je být šťastný a dělat věci, co člověka baví a naplňují.

Autor: kat

Diskuze