Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia
To snad ne!

Krutá rána osudu pro Ester Ledeckou: Taškařice na olympiádě ji stála draho! Co se přihodilo?

22. 2. 2018

Česká alpská lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká je pro Čechy nadějí na další medaile. Kvůli taškařici na olympiádě ale přišla o dost!

5 fotek
Organizátoři Zimních olympijských her v Jižní Koreji neustále mění program. To stálo draho i českou snowboardistku a alpskou lyžařku Ester Ledeckou (22), dceru zpěváka Janka Ledeckého (55).

Po té, co se před pár dny Ester stala prvním českým alpským lyžařem, který získal na Zimních olympijských hrách zlatou medaili, je pro český národ nadějí na další pěkná umístění. Korejci jí ale změnami programu dělají takříkajíc "čáru přes rozpočet".

Favoritka paralelního slalomu ve snowboardingu vynechala včerejší sjezd na lyžích. Počítala totiž s tím, že se dnes projede v kvalifikaci na prkně. Ta se ale nekonala. Organizátoři ji odložili až na sobotu a pojede se v jeden den i se závodem.

Ledecká tak byla doslova okradena o závod. Její kouč, bývalý alpský lyžař, Ondřej Bank (37), se k celé situaci vyjádřil a dle deníku Aha! řekl: „Napadly mě nějaké věci, které ale nemůžete napsat. Asi to tak mělo být, ale je to samozřejmě škoda."

Autor: mk

Diskuze