MasterChef - 3
Zdroj: TV Nova

KRUŠNÉ CHVÍLE v Masterchefovi: Soutěžící provedl něco, co nazval porotce Kalina sebevraždou!

V soutěži již začíná pěkně přituhovat, a tak se soutěžící snaží jít na jistotu. Jeden z nich údajně podle jednoho z porotců spáchal v jistém slova smyslu sebevraždu...

6 fotek
Už zítra pokračuje další díl fenomenální kuchařské show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko. Soutěžící v něm čeká další týmová výzva. Kapitánem modrého týmu bude Jan. Týmu červených bude velet Lucie.

Lucie přitom překvapí hned na samém začátku. Jako prvního člena do svého týmu totiž vezme Kateřinu, se kterou přitom nevychází zrovna nejlépe, ale uznává ji jako kvalitní kuchařku. Bude to mezi dámami fungovat? Oba týmy totiž čeká nelehký úkol.

Budou muset připravit tříchodové svatební menu pro 13 hostů restaurace MasterChef Česko. Svatební pár má na hostinu mnoho požadavků – nesmí v něm být například ryby, mořské plody, krutí maso atd. Dávají přednost české kuchyni a jemnějším chutím.

Kapitán modrého týmu Jan bude čelit velké kritice kvůli výběru polévky do jejich menu, zvolí totiž rajčatovou polévku. To se nelíbí jak jeho spoluhráčům, tak ani porotcům. Miroslav Kalina dokonce nazval výběr polévky jako sebevraždu. Který tým nakonec zvítězí?

 

MasterChef Česko můžete sledovat už zítra od 20:20 na Nově!

Autor: Nova.cz

Diskuze