Zdroj: TV Nova
Rodina je rodina

Kristýna Janáčková z Ordinace: Prozradila, co s partnerem museli oželet po narození syna! VIDEO

Co dnes dělá krásná sestřička z Ordinace, která si zahrála nevlastní sestru Dany Morávkové, Kristýna Janáčková? Prozradila, jak se u ní po narození syna změnily oslavy Vánoce.

3 fotky
Bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě 2, která ztvárnila sestru doktorky Zdeny Suché, Kristýna Janáčková, má plné ruce práce. Kromě toho, že se stíhá věnovat synovi Luisi Frederikovi, kterého má s hudebníkem Michalem Škrabákem, chystá i různé pracovní projekty.

Pomalu už se s rodinkou chystá i na Vánoce. "Zatím se připravuju tak, že jsem na naší zahrádce sesbírala ořechy, který pak využiju na pečení. To je zatím moje první příprava. A dneska jsem koupila nečekaně jeden vánoční dárek," prozradila krásná herečka.

Jinak si ale na Vánoční přípravy ještě nechává trochu čas. Rozhodně však prý nepatří k těm, kteří by sháněli dárky na poslední chvíli. "Já nemám ráda tu nervozitu, ten šrumec, který je před Vánoci. Už minimálně dva týdny předem mám ráda, když je všechno hotovo. Nemám ráda to hektyčno," říká.

Vánoce se u Kristýny Janáčkové za poslední roky razantně změnily. Dříve s partnerem vždy vyráželi do zahraničí, kde svátky slavili vlastním způsobem. "Od té doby, co mám syna, tak už se to samozřejmě snažím slavit tradičně. A nejšťastnější jsem, když je celá moje rodina pohromadě," usmívá se šťastná Kristýna.

Na poslední díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se můžete podívat na video-portálu Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze