Kristina Kuchma a Guy Gentile - 1
Zdroj: facebook.com
Dostal, co zasloužil?

Kristina dostala na dovolené kopačky od přítele. Tomu se pak v bazénu krutě pomstila!

Kristina Kuchma (24) nedokázala zkousnout, že se s ní přítel rozešel. A tak dospěla k radikálnímu řešení, ke kterému by se každý neodhodlal. Pomsta je sladká? Posuďte sami.

5 fotek
Krásná blondýnka Kristina Kuchma chodila nějaký čas se starším Guyem Gentilem. Byli spolu rok a půl, což se může někomu zdát jako krátká doba, ale ona se po společně trávených chvílích nedokázala vyrovnat s tím, když Guy přišel s návrhem rozchodu. A navíc na společně dovolené! Jak kruté...

Radovánky na exotických Bahamách se tak proměnily během okamžiku v nesnesitelnou noční můru, od které si blondýnka rozhodla ulevit skutečně drsným způsobem. Pomstou už-bývalému příteli. V rozčilení nasedla do jeho luxusního Mercedesu, který měl hodnotu cca 2,5 milionu korun a u jejich pronajatého apartmá vjela s vozem přímo do bazénu, jak píše deník Metro.

Když se muž vrátil a uviděl, co zhrzená žena uělala, obával se nejdříve, že ve voze sedí také. Pak ale zjistil, že v bazénu zůstalo pouze auto, a tak mu došlo, že se jedná o pomstu a byl vážně naštvaný. Kdo by se mu divil...A proč, že se s ní Guy vlastně rozešel? Vrcholem je, že si za to žena mohla vlastně sama. Po svém příteli chtěla, aby ji finančně zasponzoroval byznys, který plánovala rozjet, ale sama na něj prostředky neměla. A tak jí řekl, že pokud chce od něj tolik peněz, narazila na špatného člověka. S naštvanou zlatokopkou se poté rozešel... Tak kdo je v tomhle příběhu ten opravdu poškozený?

Autor: bin

Diskuze