Kristina Karyagina - 1
Zdroj: Instagram
Jak se neprojíst k nemoci

Kristina (26) váží pouhých 17 kilo! Nemůže se ani hýbat. FOTO

Kristina Karyagina vystudovala práva s červeným diplomem. Ani to ji ale nezabránilo vypěstovat si během studia takovou formu anorexie, že dnes váží ubohých 17 kilogramů.

5 fotek
Ruská blogerka Maria Kokhno si všimla příběhu Kristiny. Ta trpí velmi vážnou formou anorexie. Vždyť ve svých 26 letech váží pouze 17 kilo! Její touha po štíhlé postavě začala už v dětství. Největší úbytek na váze přišel ale až se studiem na vysoké škole.

Kristina je dnes sice vystudovaná právnička s červeným diplomem, ale vzhledem ke svému zdravotnímu stavu se sama nemůže ani hýbat. Tělo má doslova kost a kůži, svaly ochablé, a tak jí s běžnými činnostmi musí pomáhat její matka.

A právě blogerka Maria se teď rozhodla Kristině pomoci a uspořádala sbírku s cílem vybrat alespoň v přepočtu 32 tisíc korun. Ty Kristina potřebuje na léčbu v Nižním Novgorodu. Spoustu lidí je ale skeptických a nevěří tomu, že někdo takový opravdu žije. A pokud ano, že ještě nějaká léčba může v takovém stavu vůbec pomoct...

Co s tělem udělá sedavé zaměstnání a jak se znovu nakopnout k hubnutí? Inspirujte se příběhem fitness trenérky Jess!
PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty!

Autor: bin

Diskuze