Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka - 1
Zdroj: Profimedia
Souhlasíte?

Kristelová vyslovila ULTIMÁTUM: Svatba s Řepkou bude! Má to ale jeden háček

Fotbalista Tomáš Řepka (43) byl už dvakrát ženatý. To ale nemění nic na tom, že se nebrání třetímu chomoutu. Jenže jeho přítelkyně a známá blondýnka Kateřina Kristelová (37) vytasila jednu podmínku, které se asi hvězda zeleného trávníku nevyhne.

7 fotek
Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová tvoří pár od letošní zimy a už se hovoří o svatbě. Pokud si dva lidé takzvaně kápnou do noty, není důvod na něco čekat. Zvláště pokud už oba trochu ví, do čeho jdou a nějakými vztahy a manželství si prošli. Zatímco Kateřina má za sebou jedno manželství s otcem dcery Claudie, Tomáš se ženil už dvakrát. Avšak nakonec je Kateřina tady tou, která má jasno, jak by další manželství mělo proběhnout!

Nebo spíše samotné uzavření sňatku. Kateřina si sama velmi slušně vydělává a živí dceru, jako moderátorka, modelka a blogerka si přijde na slušné peníze, které jí zajiš´tují více než komfortní život. Jak je na tom ale v současné době Tomáš Řepka, jehož jméno se častos kloňuje s dluhy a exekucí, není úplně jasné. A proto není divu, že Kateřina uvažuje trochu dopředu.

Sama se v životě pěkně spálila a ač má pomyslné růžové brýle a s fotbalistou vrkají jako dvě hrdličky, sama ví, že to není stoprocentní jistota toho, že spolu budou v dobrém i zlém až do smrti. „Tomáš má za sebou dvě svatby a já jednu, takže oba víme, že nějakým papírem se vztah zalepit nedá. Jako každý pár se ale o svatbě bavíme a nevylučujeme ji. Bez předmanželské smlouvy bych už ale do toho nešla,“ otevřeně prozradila Blesku půvabná blondýnka. Pokud by si někdy nejen Tmáš, ale jakýkoli muž dělal zálusk na její majetek, má smůlu. Tahle žena ví, jak to v životě chodí...

Autor: bin

Diskuze