Kristelová, Erbová
Zdroj: Profimedia
Na ostří nože

TVRDÝ BOJ: Kristelová tvrdí, že chce Erbová zpět Řepku. Ta ale vrací úder a posílá drsný vzkaz!

Poté, co Vlaďka Erbová (36) z nechutného útoku na svou osobu obvinila bývalého partnera Tomáše Řepku (43), vyjádřila se k celé situaci také jeho současná přítelkyně Kateřina Kristelová (37). Erbová jí to ale jen tak nedaruje a hned vrací útok...

6 fotek
Bývalá playmate Vlaďka Erbová čelí nechutnému útoku, kdy někdo nahrál její fotografie na pornografické stránky a přidal k tomu i její jméno a telefonní kontakt. Nejdříve nevěděla, kdo by za tímto ohavným činem mohl stát. Pak ale několik okolností začalo nasvědčovat tomu, že by za tím mohl být její bývalý partner Tomáš Řepka se svou současnou přítelkyní Kateřinou Kristelovou.

Řepka toto tvrzení však odmítá. Redakci Bleksu nedávno sdělil, že neví, o co jde. Podle něj je to nesmysl, aby za takovým činem stál. K celé kauze se nyní vyjádřila už i Kristelová. Ta přišla s tím, že Erbová svého bývalého partnera neustále stalkuje. Podle ní ho totiž chce zpět.

„Paní Erbová nám volá a píše prakticky nonstop. Je to směšné. Například včera v noci psala Tomášovi něco v tom duchu, že ho chce zpět. Ničí nám život, celou věc řešíme s právníky. Hodláme se bránit,“ nechala se slyšet Kristelová pro expres.cz

Vlaďka Erbová si to však nenechává líbit a vrací Řepkovi a Kristelové úder! „Tímto nařčením se paní Kristelová s bývalým manželem snaží odvést pozornost od podstaty věci, která je velmi aktuální, že sama jako příkladná matka udělá něco tak ohavného jiné matce dítěte, které vídá. Předpokládám, že informaci, kterou jsem získala od PČR o záznamu kamerového systému, kdo na něm platí inzerát, je nezpochybnitelná. Paní Kristelová trpí falešnou představou o tom, že bych si přála opět utvořit vztah s mým bývalým manželem. Tato představa je pravděpodobně jen v její hlavě, čemuž by i odpovídalo její pubertální chování typu vydávání se za třetí osobu, resp. potenciální sokyni,“ říká Erbová rázně pro expres.cz a zdůrazňuje, že je aktuálně ve šťastném vztahu s hokejistou Michalem Gulašim, s nímž žije v Brně, a k Řepkovi se opravdu vrátit nehodlá.

„Pro úplnost uvádím, že jsem bývalého manžela jednou ve večerních hodinách informovala o zdravotním stavu našeho syna, a to 14. 10. 2017 ve 22:36 hod., a tel. číslo zmiňované paní nevlastním. Dotyčná matka samoživitelka by si měla uvědomit, že těmito lžemi se i nadále dopouští útoku na mou osobu, který nebudu tolerovat,“ uzavřela své vyjádření Erbová.

 

Autor: mk

Diskuze