Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová - 1
Zdroj: Profimedia
Láska dělá divy

ŽHAVÉ FOTO: Tomáš Řepka se začal na veřejnosti divoce líbat s přítelkyní. Neuvěříte, co před všemi udělala!

Tomáš Řepka (43) a Kateřina Kristelová (37) byli u otevření showroomu vozidel. A oba byli očividně z luxusních a nádherných aut přímo u vytržení. Fotbalista svou krásnou blondýnku v růžovém musel z jednoho sporťáka dokonce vytáhnout.

4 fotky
Zamilovaný pár také předvedl vášnivou líbačku, u které fotbalistovi jeho přítelkyně málem ukousla ret. Bývalý manžel Vlaďky Erbové, se kterou má dítě, si vše nechal líbit a vypadal velmi spokojeně a vyrovnaně. Očividně mu vztah prospívá.

Po zveřejnění jejich vztahu se zvedla vlna emocí, názorů a projevů. Známého bouřliváka totiž nikdo nevnímal jako vhodného partnera do života. Zadlužený a rozvedený fotbalista, který se utápěl v alkoholu a přemýšlel o sebevraždě, však prohlásil, že je modelce velmi vděčný. Dle něj je to ta nejhodnější holka, která to má v hlavě neuvěřitelně srovnané. Podle všeho jej právě Katka dokázala vytáhnout z porozvodové deprese a problémů a za to jí bude patřit jeho obdiv a respekt.

Poprvé se potkali v roce 2008 a Kristelová tenkrát fotbalistu ani trochu nešetřila. Nikoho ani ve snu nenapadlo, že by tihle dva mohli skončit spolu, ale život je plný překvapení. V únoru tohoto roku již přiznali, že tvoří pár a jsou oficiálně spolu. I přes výhrady a rozmluvy, kterým byla Katka vystavena, je jim krásně. Koneckonců jsou oba dospělí a snad vědí, co dělají.

Autor: kat

Diskuze