Míša Tomešová a Aneta Krejčíková
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Míša Tomešová
Foto uvnitř

Krejčíková s Tomešovou v PRÁDLE: Sexy mámy podporují dobrou věc

Herečky Aneta Krejčíková (28) a Míša Tomešová (27) jsou kamarádky už léta. Dokonce ve stejnou chvíli i otěhotněly. To, že jsou obě maminky, jim nezabránilo, aby se svlékly do sexy spodního prádla a vyblejskly se se svými dětmi. Proč to udělaly?

5 fotek
Byly těhotné ve stejnou dobu. Aneta Krejčíková, Míša Tomešová i Marie Doležalová. Všechny se rozhodly, že svým ženstvím podpoří děti, které to v životě neměly lehké. Dané tématice se věnuje zejména Doležalová, ke které fotka sexy maminek směřovala.

“Někdy to s náma maj ty naše děti těžký. Mámy umělkyně, mámy pařmenky, mámy provokatérky, mámy bohémky, mámy hérečky, svobodomyslný mámy, mámy utržený ze řetězu, někdy dost nezodpovědný mámy, mámy, co tasej svoje ženský zbraně, ale především jsme milující mámy, co pro ně obětujou všechno na světě. Maj svý mámy. Nějaký děti takový štěstí nemaj,” píše Tomešová na svém Instagramu.

Způsob, jakým se rozhodly podpořit kampaň Doležalové, je přinejmenším netradiční, ale jistě splnil svůj účel. Na rajcovní výrazy hereček se totiž každý rád podívá.

Autor: Han

Diskuze