Krásné modelky předvedly v českém
Zdroj: Sportalm Špindlerův mlýn
Sluší jim to

Krásné modelky předvedly v českém "Aspenu" nejkrásnější lyžařské outfity! Které to slušelo nejvíc? FOTO

Kde jinde než v českém „Aspenu“ alias Špindlerově Mlýně v zimě najdete nejvyšší koncentraci nádherných žen? A kde jinde byste je hledali než právě v luxusních obchodech? Miss Lucie Králová, Lucie Hadašová Bednářová, Karolína Chomisteková, Nikol Švantnerová, Zorka Hejdová a Kateřina Pospíšilová přijely obhlédnout svah ve Sv. Petru a nakoupit vánoční dárky.

36 fotek
Před tím, než se krásky vydaly na svah, představily v obchodě Sportalm luxusní lyžařské outfity pro nadcházející sezonu. Lucie Králová přijela do Špindlerova mlýna po boku svého manžela Jiřího Šlégra. „Já jsem vloni začala lyžovat, stála jsem na tom ve dvaceti asi dvakrát v životě a teď se k tomu vracím kvůli dětem. Vloni, shodou okolností zrovna tady ve sv. Petru, jsme si vzali jak děti, tak já, instruktora a učili jsme se na tom. Takže na tomhle místě jsem poprvé lyžovala se svýma dětma,“ směje se nádherná miss Lucie Králová. „Tedy bez manžela, ten nemůže kvůli zádům, ale zase se o nás krásně staral, je zlatej, nosil nám občerstvení a užili jsme si to jako rodina,“ chválí starostlivého manžela Lucie Králová. Během odpoledne se s manželem Jiřím Šlégrem vydali na procházku po Špindlerově mlýně a cestou pořídili nějaké vánoční dárky. „Starší syn se učí na snowboardu a mladší na lyžích,“ doplňuje půvabná Králová. A jak se připravují na blížící se vánoční svátky? „Slavit letos budeme ještě v pronajatém domě, původně jsme měli mít už letos na jaře dostavěný dům, ale celé se to protahuje, takže snad na jaře už budeme v svém. Stavíme u nás v Litvínově, Jirka je srdcař, nikam jinam by bydlet nešel,“ směje se nádherná Lucie.

Královna sjezdovek modelka Nikol Švantnerová se předvedla v plné kráse. Na horách ji nikdy nepřehlédnete. „Začínala jsem před lety v černé barvě, ale pak jsem se zamilovala do barev. Vloni jsem byla žlutá, letos zase zelená a modrá. Baví mě se krásně oblékat, ať už na lyže, nebo do fitka či na nějakou akci. Člověk vypadá dobře a cítí se dobře,“ vypráví Nikol Švantnerová, zatím co nám ukazuje nové lyžařské outfity luxusní značky Sportalm.

Představení nové kolekce si nenechala ujít ani slavná moderátorka Zora Hejdová. „Lyžuju už od mala, a je to asi to jediné, co mě na zimě baví. Teda baví mě i Vánoce, ale jinak zimu moc nemusím. Na hory s manželem jezdíme dost často, každý víkend, když není pracovní, tak jezdíme na lyže,“ říká krásná Zorka Hejdová. „Příští víkend zrovna jedeme. Myslím, že když má na sobě člověk hezký oblečení, že si může užít jakýkoli sport ještě víc. Obzvláště my ženy,“ směje se krásná blondýnka.

S dětmi a sestrou Kateřinou se vydala do Špindlerova mlýna také naše nejmilejší miss Lucie Hadašová. Všem to moc slušelo. Zahájení lyžařské sezony si nikdy nenechají ujít. „Děvčata se učí, chodí do lyžařské školičky, takže budeme jezdit ve trojce, moc se na to těším. Čím jsou holky starší, tím víc jsou parťačky na tyhle všechny aktivity,“ říká Lucie Hadašová. „Někdy v lednu se sem vracíme. Holky to baví, trochu jsem se bála, že ta starší bude po mně sportovní antitalent, ale naštěstí to jde,“ ulevilo se Lucii Hadašové. „Takže dobré,“ dodává. A jak se u Bednářů chystají na Vánoce? „Mám objednané čtyři krabice cukroví a zítra se chystáme péct pracny a vanilkové rohlíčky, to holky baví asi nejvíc. Mám ráda ale když je hodně druhů, takže proto jsem i nějaké objednala,“ prozradila sympatická Lucie Hadašová.

Do Špindlerova mlýna se vydala také nejpůvabnější slovenská miss Karolína Chomistek. „Ve Špindlu jsem poprvé, mnoho jsem o něm slyšela a jsem ráda, že se mi podařilo letos dorazit,“ vypráví krásná Karolína. „Škoda, že není sníh, bylo by to krásnější, ale chystám se sem znovu, tak třeba příště. Já jsem vlastně celé dětství strávila na horách, jsem kousek od Oravy. Začala jsem lyžovat a kolem puberty jsem se chytla více snowboardu, ale dnes mne baví oboje. Třeba snowboard je super na prašanu, ale lyže si zase užiju víc na ježdění“.

Autor: mk

Diskuze