Zdroj: TV Nova
Radostná novina

KRÁSNÁ ZPRÁVA: Monika Absolonová předčasně porodila! Je to kluk, a dostal doslova „boží” jméno

Monika Absolonová (42) září štěstím! V neděli ráno oznámila radostnou novinu, ve které sdělila, že se stala dvojnásobnou maminkou. Předčasně narozený chlapeček dostal výjimečné jméno.

9 fotek
Moderátorka nové reality show O 10 let mladší Monika Absolonová prožívá ty nejšťastnější okamžiky v životě. K malému Tadeášovi přibyl ještě menší bratříček! Sama Monika se tím v neděli ráno pochlubila na facebookových stránkách.

„Krásnou neděli' Dovolte, abych se Vám představil... Jsem Matouš Horna (2962 g a 49 cm). Narodil jsem se včera ve Fakultní Nemocnici Královské Vinohrady pod vedením pana MuDr. Vlka. Moc děkuju jemu a celému jeho týmu za profesionalitu, péči a lidský přístup. Já i mamka jsme v pořádku, taťka s rodinou a kamarádama slavil a možná ještě slaví a velkej brácha Tadeáš asi spí. Jsem na všechno a všechny moc zvědavej!“ oznámila originálním způsobem radostnou novinu čerstvá dvojnásobná maminka.

Šťastní rodiče pojmenovali chlapečka Matouš, což v překladu z hebrejštiny znamená „dar boží“... My přejeme za celou televizi Nova, aby mamince a tatínkovi ten jejich čerstvý dáreček dělal jen samou radost. Hodně zdraví, štěstí a ať se novopečené čtyřčlenné rodince jen a jen daří... Gratulujeme!

Jaký význam skrývá tvé jméno?
Praštěná jména dětí celebrit


 

Autor: bin

Diskuze