Tereza Voříšková - 5
Zdroj: Herminapress.cz
Ukazuje, co nemá

Krásná Tereza Voříšková ukázala dekolt roku. I její malá ňadra se dmula

Jedna z nejkrásnějších českých hereček Tereza Voříšková (24) dobře ví, jak se stát hvězdou módní přehlídky. K tomu žádné plastiky nepotřebuje. Stačí jen ubrat látky a natočit se do správného úhlu.

Idol Vojty Kotka, Jirky Mádla a všech ostatních zastydlých puberťáků má bezesporu krásný úsměv, štíhlou postavu a ani herecky není rozhodně pod průměrem. Má Tereza Voříšková tohle zapotřebí?

V rámci jednoho z módních večírku tradičního Designbloku se herečka rozhodla, že trumfne ještě o kus mladší zpěvačku Moniku Bagárovou, která na party Elite Model Look zaujala podobně hlubokým výstřihem. Jen outfit hvězdy vzešlé ze SuperStar působil o něco luxusnějí a uhlazeněji. Tereza se nelekla ani toho, že Monika má přece jen na hrudníku o něco větší nálož a odvážně šla do toho.

Snad to Terezce přinese více nabídek na role ve filmech, protože po úspěchu v Rafťácích a v Bobulích se objevuje spíše jen v televizních seriálech. Nebo se snad vrátí na výslunní projektem Všiváci, který by se měl objevit v českých kinech ještě letos, a v kterém po boku řady českých hvězd hraje hlavní roli?

Tereza Voříšková se nahoty nebojí
Soukromé pasti: Vojta Dyk utíká před blondýnou

Autor: pul

Diskuze