Petra Pudová
Zdroj: Herminapress.cz
Premiéra filmu

Krásná Petra Pudová a rychlé auto, co víc si přát?

Na premiéru filmu Need for speed přišla spousta hvězd českého showbyznysu. Ukázaly se i krásky Iveta Vítová a Petra Pudová. Nádherné ženy a rychlá auta, to šlo vždy perfektně dohromady!

6 fotek

Na velká plátna smykem míří filmová adaptace ultimátní herní legendy Need For Speed. Přináší adrenalin, jízdu bez limitů a především opojný pocit volnosti z rychlých aut, která se řítí otevřenou krajinou.

Ve světě nezákonných silničních závodů se odvíjí osobní příběh pomsty, závod s protivníky a k tomu i téměř nemožný závod s časem napříč kontinentem. Need For Speed je návratem k poctivé podívané s minimem triků. Jejím základem před kamerou jsou skutečná auta, skutečné srážky, kaskadéři a opravdová nefalšovaná rychlost.

"Chtěli jsme udělat syrový, drsný film v klasickém stylu bez zbytečného uhlazování," říká režisér Scott Waugh. Film bude uveden ve 2D, 3D a 4DX. V hlavní roli jezdí Aaron Paul známý z cenami ověnčeného seriálu Perníkový táta a Dominic Cooper (Mamma Mia!, Capitan America: První Avenger).

Speciálně pro film bylo upraveno celkem 15 nabušených vozidel, z nichž každé stálo 2-3 miliony dolarů. Nemluvě o jejich replikách, které byly zlikvidovány při natáčení scén děsivých bouraček. K „hvězdám“ Need For Speed patří například španělské GTA Spano s výkonem 900 koňských sil, Lamborghini Sesto Elemento, tak trochu připomínající Batmobil z filmu Temný rytíř. Hlavní představitel Aaron Paul ve většině scén řídí Ford Mustang Shelby GT500. Dále hrají Bugatti Veyron s neuvěřitelnou maximální rychlostí 429 km/h, švédský Koenigsegg Agera R, McLaren P1, Saleen S7 nebo klasický Gran Torino.

Autor: mivr

Diskuze