BYLO TO EPOCHÁLNÍ! Monika Bagárová o parádní zábavě v Hvězdné párty
Zdroj: Nova.cz
Tolik krásy najednou

FOTO: Krásná Monika Bagárová se na večírku potkala s jednou z nejkrásnějších žen planety! Která je hezčí?

Úspěšná a krásná zpěvačka Monika Bagárová (22) se odstěhovala za svojí láskou do New Yorku. Monika přidala na svůj Instagram fotku, kde sedí vedle jedné z nejkrásnějších modelek na světě. Tipnete si, koho zpěvačka potkala?

8 fotek
Bylo jen otázkou času, než se naše krásná Monika s někým známým v rušném velkoměstě seznámí. Oblíbená zpěvačka přidala na svůj Instagram fotografii, na které sedí vedle jedné z nejkrásnějších modelek na světě Adriany Limy (35). Ta je uznávanou topmodelkou a andílkem proslulého Victosira’s secret.

Fotka se okamžitě setkala se samými pozitivními ohlasy. No a není divu. Takové krásy na jedné fotografii. I když je Adriana o několik let starší než naše zpěvačka Monika, tak by jí mohla, co se týče vzhledu směle konkurovat.

Před nedávnem se nechala zpěvačka slyšet, že za její neuvěřitelnou krásou nestojí žádné plastické operace ani podobné zákroky. Monika prý dokonce nechodí ani na kosmetiku a používá jen samé přírodní produkty. Největší zásluhu na jejím bezchybném vzhledu mají ale nejspíš geny a štědrá matka příroda, která v Moničině případě opravdu nešetřila.

Autor: mic

Diskuze