Lucie Borhyová - 5
Zdroj: Profimedia
Večírek po Borhyovsku

Lucie Borhyová ukázala rodiče! Krásná moderátorka TV Nova se pochlubila maminkou i tatínkem. Vidíte tam tu podobu?

Moderátorka Lucie Borhyová si se svými rodiči náramně rozumí. S maminkou Alenou a nevlastním otcem Ladislavem se dobře bavili na narozeninovém koncertě Hany Zagorové. A podoba s maminkou se nezapře!

13 fotek
Sympatická moderátorka TV Nova a dvojnásobná maminka Lucie Borhyová (38) se zúčastnila velkolepé oslavy na počest narozenin zpěvačky Hanky Zagorové (70). Večírek se konal v prostorách pražské Lucerny a kromě takových osobností jako Karel Gott, Hana Maciuchová, Karel Vágner a Monika Absolonová přišla zpevačce k životnímu jubileu poblahopřát i moderátorka Televizních novin s rodinou. 

Luciin zářivý úsměv byl stejně nepřehlédnutelný jako podoba s její maminkou Alenou. Tyto ženy zkrátka dostaly do vínku nejen krásu a grácii, ale i stálou dobrou náladu, díky které jsou oblíbenými hosty. Lucie navíc přivedla i nevlastního tátu, který ji vychovával již odmalička. Není tedy divu, že spolu mají krásný vztah. Na všech třech bylo vidět, že se dobře baví. Nešetřili úsměvy a dobrou náladou. 

Mohlo by se zdát, že hvězda Novy má i dle svého příjmení a oslnivé krásy kořeny v Maďarsku, ale je to trošku jinak. Lucie přijala příjmení svého nevlastního otce, který je původem ze Slovenska a má maďarské příjmení. Její biologický tatínek totiž zemřel, když byla ještě malá a maminka se pak znovu vdala. Nicméně na první pohled byste do těch dvou neřekli, že nejsou pokrevní příbuzní. 

Doma na moderátorku čekal syn Lucas, který v září nastoupil už do druhé třídy a dvouletá dcera Linda, kterou školní povinnosti čekají až za pěkných pár let. 

Autor: sim

Diskuze