Diletta Leotta - 1
Zdroj: Instagram
Žádná stydlivka

HANBÁŘKA: Krásné moderátorce unikly pikantní fotky, na kterých je úplně nahá! Co k tomu řekla?

Sexy moderátorka Diletta Leotta (25) má tisíce sledovatelů na sociální síti, nedávno však na internet pronikly její nahé fotografie. Co o tom řekla? Reakce vás možná překvapí!

12 fotek
Diletta Leotta je populární a krásná sportovní moderátorka Sky Sports v Itálii. Ovšem v současné době se o ní mluví trochu v jiné souvislosti než o její praci. Na veřejnost se totiž dostaly velice pikatní snímky, na kterých je nahá. Údajně původně určené pro jejího snoubence.

Mnoho jiných žen by se na jejím místě styděly a zapíraly, blondýnka se však k celé choulostivé kauze postavila čelem. I když tvrdí, že se jí málem zastavilo srdce po prvotním zjištění, že její telefon byl napaden hackerem a její soukromé fotografie byly nahrány na veřejnou doménu.

Sexy Diletta k tomu řekla: "Někdo se záměrně naboural do mého účtu na iCloud a dostal do mého soukromého archivu." Poté překvapila, když apelovala na dívky a chlapce, kteří se stali také obětí hackerských útoků, aby neměli pocit viny. "Každý má právo dělat se svým životem, svým soukromím a mobilem, co chce", dodala blondýnka.

Po těchto odvážných výrocích byla nazvaná "méně inteligentní a citlivou osobou",  a veřejnost ji obviňuje z toho, že ve zveřejnění hanbatých fotek má prsty sama, aby si zvýšila publicitu. Zdá se, že moderátorka si je vědoma svého půvabu, a tak je nad věcí. Souhlasíte s jejím postojem? Na její žhavé fotky se můžete podívat v galerii!

Autor: ham

Diskuze