Mindy Sittinpretty - 16
Zdroj: Instagram
Říkají jí zahradní trpaslík

Krásná medička nemá lehký život. Za to, jak vypadá od pasu dolů, je lidem pro smích!

Když se zadíváte na krásnou medičku, pravděpodobně si řeknete, že má dokonalý život. Je krásná, chytrá, vzdělaná... Jenže tato dívka si vyslechla v životě už spoustu nepěkných slov. Může za to její postava od pasu dolů...

7 fotek
Studentka medicíny z amerického Buffala se jmenuje Mindy Sittinpretty. Při pohledu na její tvář si nejspíš řeknete, že jste hezčí medičku ještě neviděli. Mindin obličej je jako malovaný obrázek a navíc má i krásné dlouhé vlasy. Jenže vše není tak, jak se na první pohled zdá.

Jakmile uvidíte Mindy celou postavu, pochopíte, že to nemá v životě vůbec jednoduché. Ačkoli je jinak hubená, od pasu dolů jsou její proporce o dost širší. Má obrovský zadek i stehna, což k jejímu hořejšku vůbec nesedí. Kvůli své postavě si vyslechla například to, že vypadá jako zahradní trpaslík nebo přesýpací hodiny.

Mindy si však s posměšků lidí už dávno nic nedělá a své postavy si nevšímá. Veškerý volný čas tráví ve fitness centru a své nohy a zadeček ještě více zpevňuje. Zvědavé pohledy na ulici ji sice budou provázet asi už navždy, ale důležité je, že je se sebou smířená.

ČTĚTE TAKÉ:
NEJHEZČÍ doktorka z Ordinace: Které dáte HLAS?

Autor: niž

Diskuze