Ivana Jirešová
Zdroj: Agentura NEJ
Umí se hýčkat

Krásná Ivana Jirešová: Bojuje s problémem, který řeší všechny ženy!

23. 6. 2018

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vypadá na první pohled dokonale. I ji ale trápí to, co spoustu jiných žen. Proto hodlá podstoupit velmi zajímavou proceduru!

5 fotek
Na fotkách a obrazovkách musí být dokonalé, často se ale pod make-upem skrývají problémy, které i těm nejkrásnějším ženám podkopávají sebevědomí. Boj s akné nebo pigmentovými skvrnami je běh na dlouhou trať, když se tedy objeví jejich řešení, není divu, že se rychle rozkřikne.

V poslední záchranu doufá i herečka Ivana Jirešová, kterou už od těhotenství pronásledují pigmentové skvrny, což je zejména v létě velký problém. „Používám sice vysoký ochranný faktor, ale i tak se dobře opaluji. Ve výsledku mám tmavé tělo a světlý obličej.“ Herečka doufá, že je to letos už naposledy. „S ošetřením počkám až na podzim, kvůli sluníčku. Musím ale říct, že se moc těším, protože ošetření se šneky mě vážně zaujalo.“

Šneci, jejichž sliz léčí, byli opravdu hvězdami salonu a pomazlila se s nimi i modelka a podnikatelka Romana Pavelková. Stejně jako Ivanu ji od těhotenství trápí v létě pigmentové skvrny a hodlá jim říct sbohem. „Dřív jsem sem chodila na klasické čištění pleti, ale na podzim se chystám na biologický peeling. Dnes jsem ale přišla hlavně podpořit svou kamarádku Míšu Hnátkovou, která se rozhodla společně s manželem paní Inky Mattim, pokračovat v jejím odkazu,“ dodala.

Autor: bin

Diskuze